Sesja dla mamy Poznań

Dziękuję za Twoje odwiedziny! Jeśli jeszcze się nie znamy – jestem Karolina i specjalizuję się w sesjach rodzinnych lifestyle i najczęściej widzimy się na sesjach plenerze lub w Waszych domach oraz na imprezach okolicznościowych.

Co roku dzień mamy jest dla mnie wyjątkową okazją do stworzenia pamiątek dla mam – zarówno tych świeżo upieczonych jak i bardzo doświadczonych, 

Jeśli jesteś jak ja, ładnych zdjęć z bliskimi masz jak na lekarstwo, więc być może chciałabyś zrobić piękny prezent sobie (albo podszepnąć mężowi/partnerowi pomysł na prezent dla Ciebie).

Taka sesja ma spełnić Twoje marzenie o pięknych, rodzinnych zdjęciach, ale czy tylko? Nie! Możemy wykonać:

  • sesję ciążową
  • sesję kobiecą
  • a może sesję miłosną, dla Ciebie i ukochanego?

Ty decydujesz!

W 2024 sesje z okazji dnia mamy odbędą się 11 i 18 maja. Szczegóły oferty zostaną udostępnione 10 kwietnia, natomiast możesz napisać do mnie już dziś aby dowiedzieć się więcej.

Realizacja sesji na dzień mamy

Już w maju spotkamy się na corocznych minisesjach z okazji dnia mamy w studio. Formuła „mini” opiewa na 25-30 minut sesji, w ramach której otrzymujecie 6 gotowych ujęć w podstawowym pakiecie. Jak co roku, przygotowałam też niespodzianki dla powracających klientów.

Maj i czerwiec to też przepiękny czas na realizację zarówno sesji w plenerze, jak i w domu czy w studio. Długie, ciepłe dni i rozkwitająca przyroda są pięknym tłem do rodzinnych ujęć. Aby zapoznać się z moją ofertą sesji lifestyle, przejdź do zakładki „Oferta„.

Voucher na sesję na dzień mamy

Jeśli chcesz wręczyć mamie obietnicę pełnego pięknych chwil spotkania – voucher na sesję zdjęciową dla mamy będzie idealnym rozwiązaniem. Elegancki papier zapakowany w piękną kopertę, spersonalizowane zaproszenie na sesję z pewnością ucieszy Twoją mamę, żonę lub przyjaciółkę. 

Voucher na sesję jest ważny do 6 miesięcy od zakupu i jego wartość zależy od wybranego pakietu sesji lifestyle lub reportażu okolicznościowego. Szczegółowy cennik sesji zdjęciowych znajdziesz w zakładce „Oferta„.

Na podstawie voucheru możemy spotkać się w Poznaniu i okolicach w ramach:

  • sesji rodzinnej w plenerze, domu lub studio 
  • sesji ciążowej 
  • sesji kobiecej 
  • reportażu okolicznościowego – baby shower, chrzciny czy roczek 

O wizaż przed sesją zadba Natalia (Natica Visage)

Absolutna mistrzyni metamorfoz! Natalia może wykonać dla Ciebie zarówno sam make-up lub fryzurę, jak i pełen wizaż. Natalia sprawi, że poczujesz się jak milion dolarów a uśmiech nie zniknie z Twojej twarzy przez długie godziny. Sprawdziłam na własnej skórze i gwarantuję – każda z nas zasługuje, aby choć na chwilę wyskoczyć z codzienności i podkreślić swoje naturalne piękno.

Jeśli interesuje Cię sesja z wizażem, napisz do mnie przed rezerwacją terminu, abyśmy mogły najlepiej dopasować czas potrzebny na przygotowania przed sesją.